درباره ما

درباره ما

به وب‌سایت رسمی تعمیرگاه علی فرمانی خوش آمدید.

این مجموعه ضمن عرض ادب و احترام خدمت شما صاحبان خودرو از اینکه ما را برای خدمت‌ رسانی انتخاب کرده‌اید سپاسگزاریم. شما در این صفحه‌ای که حضور دارید به تمام آنچه که از ما نیاز دارید دسترسی خواهید داشت.

شرکت‌های خودروسازی در سطح جهان از آخرین تکنولوژی‌های موجود و نوآوری‌های بی حد و حصر در عرصه ساخت خودرو، همواره استفاده می‌کنند.

به همین دلیل، استفاده کنندگان محکوم‌ اند تا برای نگهداری و تعمیر خودروهای خود از کارشناسان خبره و تعمیرکاران ماهر در مرکز تعمیرگاه تخصصی خودرو بهر‌ه‌گیری کنند.

مرکز تعمیرگاه تخصصی علی فرمانی با بکارگیری از تعمیرکاران و کارشناسان ماهر و کارآزموده در تعمیر خودرو ، توانسته جایگاه درخور و مورد اطمینانی برای خود کسب نماید.

علی فرمانی همت خود را در رضایت مشتریان محترم و سخت‌گیر خود قرار داده تا مراجعین به این مرکز با خاطری آسوده تعمیر خودروی خود را به دست افراد ماهر و متخصص بسپارند.

تعمیر خودرو مشتریان محترم در تعمیرگاه علی فرمانی با نهایت دقت و ظرافت صورت می‌گیرد.

استفاده از لوازم یدکی اصلی و با کیفیت در تعمیر خودروها از سیاست‌های مدون این مرکز می‌باشد.

خوش‌نامی پشتوانه‌ای اساسی برای ما بوده که باعث ایجاد اعتماد و اطمینان خاطر برای مشتریان گرامی است.

خدمات تعمیرگاه

سایر خدمات

تعمیر موتور خودرو آلفارومئو ،تعمیر موتور خودرو مازراتی ،تعمیر موتور ماشین رنو ،تعمیر موتور خودرو رنو، ،تعمیر موتور ماشین مزدا 

خدمات هیوندایی

هیوندای از جمله برندهای خودروسازی این کشور است که سهم گسترده‌ای از بازار فروش خودرو در سراسر جهان از جمله ایران را دارد.

خدمات کیا

خودرو کیا یکی از دو برند برتر کره‌جنوبی است که سهم گسترده‌ای از بازار خودرو در سرتاسر جهان را به خود اختصاص داده است.